Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Men så spännande! Kan du inte kolla om du hittar honom på Facebook eller något? Tänker att du ju måste ha ett namn på honom och då kunna snoka liteChattat en hel del med Herr Korianders kompis, vi kan kalla honom P. Tillslut frågade jag om vi inte kunde ringa istället. Vi tjötade i 2 timmar
Trevlig, kul, verkar skärpt och kommunikativ.
Jag har INGEN aning alls om hur han ser ut
Men vi ska kanske ses på Lördag.
Men så spännande! Kan du inte kolla om du hittar honom på Facebook eller något? Tänker att du ju måste ha ett namn på honom och då kunna snoka lite![]()
Bor han närmare alltså?Jag har honom på messenger så jag kollade på hans Fb men han har bara en grumlig, svartvit bild tagen på håll. Verkade dessutom vara gammal bild.
Vet bara att han har alla tänder samt håret i behåll (vi har avverkat en del lustiga samtalsämnen) är två år yngre än mig och 15 cm längre.
Bor han närmare alltså?
Nej! Vad jobbigt.Ö! Seriöst. Om man hittar mig på FB och du vet att jag inte svarar på mess. Försök inte bli vän med mina vänner. Suck status mild stalker efter mig.
Blocka henne där också. Då kan hon åtminstånde inte se nått som rör dig.Ö! Seriöst. Om man hittar mig på FB och du vet att jag inte svarar på mess. Försök inte bli vän med mina vänner. Suck status mild stalker efter mig.
Så avundsjuk på att ha det nära nog för spontanvisiter...Tyckte visst det var en bra idé att lite spontant föreslå att ses, sedan halvspringa iväg till pendeltåget för att hinna med det och på så sätt kunna ses knappt 2 timmar ikväll. Känns inte sådär jättevettigt![]()
Jag förstår det! Det är i längsta laget för spontana besök, men utan tvekan bättre än för dig. Vi har ändå setts åtminstone två gånger i veckan nu. Och sen vi började chatta så är det bara en enda dag vi inte haft någon kontakt alls.Så avundsjuk på att ha det nära nog för spontanvisiter...![]()
Tyckte visst det var en bra idé att lite spontant föreslå att ses, sedan halvspringa iväg till pendeltåget för att hinna med det och på så sätt kunna ses knappt 2 timmar ikväll. Känns inte sådär jättevettigt![]()
Jag tycker det låter helvettigt!Tyckte visst det var en bra idé att lite spontant föreslå att ses, sedan halvspringa iväg till pendeltåget för att hinna med det och på så sätt kunna ses knappt 2 timmar ikväll. Känns inte sådär jättevettigt![]()