Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Åh, nu påminde du mig om att jag måste bädda sängenMåste täcka soffan med tvättade överkast. Varför gör man inte bara tråkiga saker utan sitter och tänker på att man måste göra det?
Åh, nu påminde du mig om att jag måste bädda sängen![]()
Ja alltså bädda i sängen…Just innan du ska gå och lägga dig?
Nej då. Handlar mer o hitta sin nivå. Jag finner det magiskt!Ok. Känns som att jag gjorde ett misstag när jag köpte detta.
Så skönt!Barnets pappa bli inte inlåst. Bra för barnet. Bra för mig.
Jag ska. Som dottern skulle svaraDags att gå upp!
Väntade med att gå upp tills sambon fått på sig kläder så gick upp 06.11. 0620 var jag färdig. Nu har vi åkt 1/3 av sträckan till jobbet.Dags att gå upp!
Nä den där arselmagneten kan vara stark.Och jag sitter har och kontemplerar att ga isang ... men vet inte om jag orkar resa mig ur stolen.![]()
Sa detsamma! Igår 17, idag 7Fy fan så kallt idag, 6° baraför två dagar sedan var det 16° så här dags. Jag får jobba mig varm.