Notera att jag dök upp som moraliskt stöd redan innan du tjoade till!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Notera att jag dök upp som moraliskt stöd redan innan du tjoade till!
Tjej, eller kvinna Jag börjar känna mig gammal när det känns märkligt att skriva "tjej" om mig själv .
men jag trodde du var typ 40, och LenaH typ 45.
LURAS INTE SÅDÄR
Grattis i efterskott!Jag fyllde riktig tant häromdagen! Om det kan få dig att känna dig yngre? Själv känner jag mig... som vanligt.
När jag sa till en vän att jag inte känner mig redo för 30, liksom jag är typ 23 ju?! sa hon "men det är bra, för då blir man yngst bland de på 30-nånting istället för äldst bland de på 20-nånting, det känns bättre!".Jag med. 30årsdagen närmar sig med stormsteg. Här sitter jag och känner mig som 80.
Njut av lugnet medans det varar för när jag kommer jag nog vara mer förvirrad än någonsin förut. Typ tro att jag kan allt men inte begripa ett dugg.
Jag fyllde riktig tant häromdagen! Om det kan få dig att känna dig yngre? Själv känner jag mig... som vanligt.
Alltså jag började leka de här lekarna 2006 och det rimliga vore ju att bli att börja känna mig gammal i leksammanhang men jämfört med övriga lekdeltagares ålder genom åren så känns det snarare som att jag blir yngre och yngre
Glädjedödare Snart kommer säkert nån 90-talist ocksåJag är yngst 88a.
Är det inte en lagom start med en liten och enkel lek under veckan då?
Det finns en anledning till att jag inte taggar lilltessGlädjedödare Snart kommer säkert nån 90-talist också
Jag är yngst 88a.
Glädjedödare Snart kommer säkert nån 90-talist också
Glädjedödare Snart kommer säkert nån 90-talist också
Hon har ju barn väl?!Det finns en anledning till att jag inte taggar lilltess
Försök inte!
Nästan. 89:a
Måste dock erkänna att jag trodde @glömmerallt var äldre.
@bollen__ hade jag också fått för mig var snäppet äldre än så.
De som är födda år 2000 blir myndiga nästa år.Du antyder att 90-talisterna skulle vara vuxna typ? Det tror jag inte på de kommer vara små för evig tid.
Folk hävdar dock att siffran inte stämmer. Jag går helst och lägger mig före 22 och mitt favorit-TV-program är På Spåret.Att du inte skriver upp dig på anmälningslistan med all din ungdomliga energi
Snart skaffar dom ungar också . Två av mina gamla elever födda i mitten på 90-talet har barn nu de red just b-ponny liksom?!De som är födda år 2000 blir myndiga nästa år.