Vad gör vi? Del CXXI

Status
Stängd för vidare inlägg.
Vaknade häromdagen med ett utslag på höften. Det ser ut som en streck-gubbe. Nu debatterar mina vänner om det är en "fae"/"fairy" som tagit sig in i min kropp genom min höft. Rimligt.

Man är inte på topp på varken utsidan eller insidan - säger jag medens jag trycker en lussebulle trots att jag bara får äta fucking grönsaker och kyckling pga huden.
 
Hemkommen efter stallet och har hunnit duscha och äta kvällsmat samt packa till imorgon. Då väntar ett övertidspass på PIVA.
Nu ska vi kolla på Sunes jul och Mirakel :)
 
Status
Stängd för vidare inlägg.

Liknande trådar

  • Låst
Tjatter Vi är i fältkontoret och kisse har tom egen säng. Låång kisse! 99 100 101
Svar
2 000
· Visningar
59 310
Tjatter Hårt arbetande kisse är sur efter att ha blivit väckt pga fotografering... 63 64 65
Svar
1 295
· Visningar
39 201
Senast: MJLee
·
  • Låst
Tjatter Kisse har snott husses plats i soffan. Jag sitter och betar av de sista jobbgrejorna för idag, sedan blir det middag från thaivagnen! 99 100 101
Svar
2 001
· Visningar
56 310
  • Låst
Tjatter Frost idag... men kisse skulle prompt ut direkt på morgonen ändå. Hon måste ju patrullera ägorna! 99 100 101
Svar
2 000
· Visningar
58 421
Senast: Krålus
·

Bukefalos, Hästnyheter, Radannonser

Allmänt, Barn, Dagbok

Hund, Katt, Andra Djur

Hästrelaterat

Tillbaka
Upp