Måste man välja nån? Om inte - var ansöker man!!
;P
Du sa något...![]()
Vi med gamla ruckel kan ju turas om och låtsas att vi filmar hos varandra medan de står i kö för att bygga om våra hus?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Måste man välja nån? Om inte - var ansöker man!!
;P
Du sa något...![]()
Hörrni tjejer skall vi skramla till en liten turné för @MacGyver till sommaren?Vi med gamla ruckel kan ju turas om och låtsas att vi filmar hos varandra medan de står i kö för att bygga om våra hus?![]()
![]()
![]()
Vi med gamla ruckel kan ju turas om och låtsas att vi filmar hos varandra medan de står i kö för att bygga om våra hus?![]()
![]()
![]()
Du sa något...![]()
![]()
Jag har två filmkameror
![]()
I'm on!!! Mannen bor hos sin mamma under tidenMåste man välja nån? Om inte - var ansöker man!!
;P
Sorry, kan inte låta bliJag skullle vilja ha ett dejting program som hette "Jätte babyn". Tre kvinnor måste ta han om en korkad karl som inte kan koka vatten eller städa. och den som stannar längst blir bortgift på stuts.
No problemSorry, kan inte låta bliJättebabyn.
Tycker du jag ska jobba ihjäl mig eller vad?Hörrni tjejer skall vi skramla till en liten turné för @MacGyver till sommaren?
Ruckel? "Trivsam patina" heter det väl samt "ovanligt pittoreska lösningar" när det mesta sitter med silvertejp, gammal järntråd och balsnören.Vi med gamla ruckel kan ju turas om och låtsas att vi filmar hos varandra medan de står i kö för att bygga om våra hus?![]()
![]()
![]()
Ruckel? "Trivsam patina" heter det väl samt "ovanligt pittoreska lösningar" när det mesta sitter med silvertejp, gammal järntråd och balsnören.![]()
Du glömde bilhandlarpanel, hela min kåk var klädd med det invändigt och på golven,,,,,,tadaaaaa,,,,,,nålfiltmattor i flera lager och färger och varierande skitighet.Kitsch är ett underanvänt ord. Vinröda korkmattor från tidigt 80-tal är kitsch. Kombinerat med furu, mer furu och mest furu.
(Vad gjorde de de satans mattorna av? Granit? Skiten vägrar ju dö!!!)
Mejl på hp:
"Söt och vacker är en farlig kombination, endå är du singel? Är utbudet av killar så dåligt eller är de bara du som är kräsen? :P"
Han lyckades definitivt provocera mig.
Jag fick ett nästan exakt likadant i veckanoch jag som kände mig speciell
![]()
Ja jag vet, ni behöver int gnugga min nos i det. (förlåt kunde inte låta bli tog inte åt mig)Han är ett bra jäkla exempel på att utbudet av killar suger.
Nu kanske tråden spårar ur ....men jag tar tacksamt emot tips på hur man skall hålla sig borta från just Vanilj, vad krävs ? Jo, jag har nyss träffat en underbar kvinna via Tinder som jag nu varit ihop med i 7 mån. :-)Sant. Var rent "tekniskt" jag ansåg han kvalade in i vanilj. Jag hade utefter hur han uttrycker sig inte velat ha sex med honom vad han än beskrivit för inriktning dock, inte så länge han beskrivit det på samma sätt (dvs ego och boring)
Nu kanske tråden spårar ur ....men jag tar tacksamt emot tips på hur man skall hålla sig borta från just Vanilj, vad krävs ? Jo, jag har nyss träffat en underbar kvinna via Tinder som jag nu varit ihop med i 7 mån. :-)
Nej, nu blev det fel...inte hålla mig borta egentligen utan mer vad hittar man på då det inte är Vanilj ?Viktigare är frågan: Varför vill du hålla dig borta från vanilj?
Att föreställa sig eller göra något som inte riktigt ligger för en blir aldrig bra. Och det är inget "fel" på vanilj rent generellt. Olika människor har bara olika preferenser.