Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Jag är folk (ibland)
Jag med
Hehe, det är så jag brukar tänka när jag lägger till musik, den som inte vill höra får stänga avDet är okej! Jag kan ju bara slå av ljudet (tack och lov )
Men eller hur! Sjukt störande när man sitter på jobbet och låtsas jobba hårt men istället scrollar på instagram och råkar trycka på en bild med någon catchig låt som omedelbart avslöjar för alla ens kollegor att man inte alls gör vad man skaFolk som lägger ut låtar till sina bilder på instagram!! Kan förstå till videos, men inte bilder!
Investera i en avfuktare - guld värd !Regn, men också den fuktiga luft vi haft nu i flera veckor. Dörrar vill knappt gå att stänga då de är så svälda, tvätt tar en evighet att torka (som tur är har vi torktumlare) och handdukar som man använt hinner inte torka till nästa dag så de blir så sunkiga fort
Min inkorg svämmar över av skräpmejl
Ja, försöker! Men mycket är lixom ren spam. Svårt att bli av medRensa, och avregistrera!!
Hon blev blöt mycket blöt.Att jag typ har full mundering torra kläder ligger i bilen förutom torra skor. Jag hoppas jag klarar mig torrskodd tillbaka till bilen. Men dottern springer i skogen. Hon riskerar bli blöt.