Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Du ser väl till att det funkar i em när jag ska neråtBörjar dagen med försenade tåg och strulande växling. Man ska känna att man lever![]()
Välkommen till SkåneDå var jag hemma och gjort mina 70 timmar för veckan. En dusch och borsta tänder, sova ca 5 timmar (förhoppningsvis), jobba en snabbsväng sen tåget mot Malmö!![]()
Du ser väl till att det funkar i em när jag ska neråtEller säger åt kollegorna att göra ett bra jobb
![]()
Irriterar mig på att det tar så lång tid att ladda upp filmklipp på instagram. Fördriver tiden med att fantisera om hästköp under tiden jag väntarInte för att jag vet vad jag ska med en häst till, men det vore fint att ha en, tror jag.
Eller hur!Du behöver givetvis en arab för att matcha hundarna!![]()
Krympslang är verkligen guds gåva till tekniken, jag har hela serien vad det gäller dimensioner och både med och utan lim. En sak till som är hellyckad är krympkabelskor med lim i.Har varit och köpt mer kablar och mer krymp slang (men i rätt storlek).
Nu jädrar ska det lödas, siktar på att vara klar med allt utom mikrofoner idag!
Du behöver givetvis en arab för att matcha hundarna!![]()
Eller hur!![]()