Som jag hann skriva innan du svarade, det krävs lite mer än att bara blöta ner sig för att få bort "osten".Jag menar hur svårt ska det vara att hålla sig ren?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Som jag hann skriva innan du svarade, det krävs lite mer än att bara blöta ner sig för att få bort "osten".Jag menar hur svårt ska det vara att hålla sig ren?
Som jag hann skriva innan du svarade, det krävs lite mer än att bara blöta ner sig för att få bort "osten".
Jag måste haft en evinnerlig tur som lyckats hitta män genom livet som alla luktat gott. Sen har en del haft andra problem som svartsjuka, varit otrogna, slarvat med pengar och dragit på sig skulder eller bara varit tråkiga. Men hela och rena har de lyckats med att vara.
Virkontillsats i högtryckstvätten.Rasp och hyvel!
Låter som det kan göra väldigt ont, men lätt att hålla rent.Hmm.. Flensost? Det har jag inte haft på länge.. Det är mest män som har förhud som får flensost.. Judar o muslimer får aldrig det.. Ollonet luftas ju lixom..
Själv är jag inte omskärd (tycker det är stympning), men jag går alltid med ollonet bortdraget från ollonet. Till och med när jag var ute i fält i tre veckor så bildades det inge flensost..
Däremot innan jag började gå omkring med "avklätt" ollon så kunde flensost bildas efter bara några dagar om man inte tvättade kuken..
I vissa fall kan det vara det. Jag funderade på om jag skulle skriva i min profil att jag sökte någon som duschar och borstar tänderna mer än en gång i veckan, men då kanske jag uppfattas som lite väl bitter.Fantastiskt när män poängterar att de är renliga. Skulle det vara ett under menar de att man som vuxen kan sköta sin hygien?
Vem fan döper en te-sort till "kåta hål"?
"Hallå där. Välutrustad man här som blir jäkligt Diligentia på att få kontakt med dig. Så hör av dig så ska jag ta hand om Dunst te kåta hål ordentligt. Ha en skön dag."
Förstår inte. Erbjuder snubben en lägenhet i utbyte mot att få ta hand om avdunstat te? Vem fan döper en te-sort till "kåta hål"? Är det utrikiska för typ rosenrot eller nåt? Varför vill han ta hand om det? Så många frågor
Jag ser att jag inte är den enda som fick googlaDiligentia? Första träffen vid googling är Skandia Fastigheter
HahahahahahahaHan: Vad har du för djur?
Jag: Hund, katt och häst.
Han: 3 djur, det blir mycket mat
Jag: 7
Han: Ja mycket mat
Oj, vad mycket unga pojkar det fanns på tinder. Jag känner mig nästan elak när jag klickar bort de som ser trevliga ut fast är för unga.