R
Raderad medlem 94602
Försök blanda hjärta och hjärna och tala från detchattar med GK, vet inte vad jag ska göra, vad ska jag säga?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Försök blanda hjärta och hjärna och tala från detchattar med GK, vet inte vad jag ska göra, vad ska jag säga?
Kan ni inte bara umgås/interagera i den utsträckning som ni mår bra av, utan att planera massa framåt?chattar med GK, vet inte vad jag ska göra, vad ska jag säga?
Det du tänker/tycker/känner?
Vad vill du? Och vad vill hon?
Försök blanda hjärta och hjärna och tala från det
Tack, jag skrev det jag tycker och vad jag känner.Kan ni inte bara umgås/interagera i den utsträckning som ni mår bra av, utan att planera massa framåt?
Mår du inte bra av kontakten så skriv det.
Förstår hur du känner. startade tinder igen, vet inte riktigt varför men men känner att jag behöver bli bekräftad eller något. men jag kan inte starta samtalen. blä. så lycka till.Jag är väldigt ambivalent nu kring kapet. Jag känner att jag vill träffa honom NU för att kunna gå vidare. Men det ser inte ut att kunna bli vare sig denna eller nästa helg. Och det frustrerar mig.
Å ena sidan är jag redo att börja provdejta andra, och å den andra inte. Jag upplever att jag har ett större behov just nu än vad han har eftersom han har fullt upp med väldigt mycket som händer i hans liv. Och det förstår jag. Vi har väl båda backat rätt rejält. Men skulle verkligen behöva ses och känna om vi kan ha någonsorts relation som vi båda är nöjda med.
Slöswipar lite på Tinder nu och råkade precis i detta nu matcha med någon barbringad snygging som började chatta direkt! Ska se om jag skrämmer bort honom eller om han som jag tycker att det är kul att vi fått snö... Vill ju hitta någon med gediget friluftsintresse som uppskattar sånt.
Men jag känner i hjärtat att jag helst vill gosa mer med kapet utan andra inblandade. Oavsett vad som händer med honom så fungerar han som KBT på mig. ❤
Förstår hur du känner. startade tinder igen, vet inte riktigt varför men men känner att jag behöver bli bekräftad eller något. men jag kan inte starta samtalen. blä. så lycka till.
Förstår hur du känner. startade tinder igen, vet inte riktigt varför men men känner att jag behöver bli bekräftad eller något. men jag kan inte starta samtalen. blä. så lycka till.
Nej visst, han vill inte ha sex men frågar i sitt fjärde meddelande till mig om vi kan massera varandra
Visa bifogad fil 39511
Hahaha! Hellre att han doppar mandomen i en kopp rykande tevatten än i migDet är ju bra att han vill ha sex i teet ist för med dig
Udda men men..
Alltså jag sitter ju och dricker te här! Tack för den bilden liksomHahaha! Hellre att han doppar mandomen i en kopp rykande tevatten än i mig
Hahaha! Hellre att han doppar mandomen i en kopp rykande tevatten än i mig
Hahaha! Hellre att han doppar mandomen i en kopp rykande tevatten än i mig
Tråden läses på egen risk!Alltså jag sitter ju och dricker te här! Tack för den bilden liksom
Skall komma ihåg att varken äta eller dricka när jag läser härTråden läses på egen risk!