Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Älskar den serienSer om Mordkomissionen. Ursäkta mig men, Mads Mikkelsen, du är det enda som får mig härda ut flyttstökandet![]()
Du och jagHär blev de ingen mat för den brann uppFörstår inte hur man lyckas kremera maten.
Så åker till stan och handlar istället![]()
![]()
Det finns blodpudding med russin upptäckte jag en gång när jag köpte ett annat märke. Nu minns jag inte vilket märke för efter det vågar jag inte köpa något annat än det vanliga. Russin i mat ärOkej, jag tror blodkorv är godare än blodpuddingSaknade russinen
![]()
Var inte jagDu och jag
Kremerade ju nästan mina mackor igår…
Jahapp, jag och din sambo dåVar inte jagDe var host min sambo. Han ska inte vara i ett kök, de här är inte första gången de händer
Men tänkte väl att han skulle fixa att stoppa mat i ugnen och värma den .. Men när man stoppar saker i ugnen får man inte glömma bort dem för att andra saker lockar mer..
Beror ju helt på vilken del av Sverige du vill åka till. Men kolla stugnetFörsöker planera en resa 6 till 16 augusti. camping/stugor sverige. har ni något bra tips så tas det emot med tacksamhet.
Mest småland/Blekinge/halland men tack!Beror ju helt på vilken del av Sverige du vill åka till. Men kolla stugnet
Eller hur, hehe.Av alla köttprodukter man kan äta så väljer du det värstaDet är inte ens kött,utan blod med kryddor o mjöl.
Jag har en bil ju. och kan ta mig var som helst i landet på två dagar.
Mest småland/Blekinge/halland men tack!