Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Några sommarbilder på Frida och Loka tagna på ängen nedanför huset i dag.
Tyvärr suddig bild.
Så här gör alltid Frida när hon tycker att saker och ting blir tråkigt suck. Loka försöker ligga still men det slutade med att hon sparkades i väg sen blev det full fräs i benen på båda över ängen.
Cookies används för olika funktioner, trafikanalys, innehållsanpassning och annonser. Information om din användning av vår webbplats vidarebefordras till de sociala medier, annons- och analysföretag som vi samarbetar med. De kan kombinera informationen med annan information du tillhandahållit eller de har samlat in när du har använt deras tjänster. Våra regler och sekretesspolicy gäller. Genom att fortsätta använda denna sida godkänner du detta.