Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Känn dug inte dum. Jag tänkte inte ens på färgen black eller musblackNja.. Nu känner man sig lite halvkorkad..
Jag försökte ju översätta dun till engelska men kom inte på att översätta från engelska till svenska. Skyller på att jag jobbar natt och sovit för lite i ett par veckor.
Rätt gissat. Tack till de snälla nissarna! Såg du fick ett paket till julaftonen!Nu har jag också fått mitt paket, och baserat på avsändaradressen gissar jag på @Smulu.
Visa bifogad fil 43016
Bork!Känn dug inte dum. Jag tänkte inte ens på färgen black eller musblack
Dun är för oss som inte håller på med islänningar eller möjligtvis russ, en gulbrun häst. Eller en bork som jag fortfarande säger.
Svårt det där med färger när det blir så specialiserat.
Är du min tomte?Kan tala om för mitt offer att jag inte varit ett dugg anonym med adressenadressen på paketet och min ort här är samma.
Never mind, ort stämmer inteÄr du min tomte?![]()
Jag får ingen respons på gissningar och kommer ingenstans så för min del är det fritt fram att avslöja iafNi får hojta till om ni vill att jag avslöjar de sista tomtarna![]()
Jag tyckte verkligen om detta! Tack @Nixehen
Ni får hojta till om ni vill att jag avslöjar de sista tomtarna![]()
Du får en extra ledtråd: din tomte är namne med en mycket nervös liten sagofigur.Jag har också kört fast helt och hållet! Har ingenting emot ett avslöjande så länge det är okej för tomten.
Det har varit en toppenupplevelse!![]()