Det är ju ett spelTror det är precis därför jag tappade orken lite.Verkligen knasavlat bara för att få till Cr.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Det är ju ett spelTror det är precis därför jag tappade orken lite.Verkligen knasavlat bara för att få till Cr.
@Elin_B@Elin_B visst var det du som frågade efter Welsh med G+ på Gallop?
https://www.horsereality.com/horses/128571/
Är den enda hingst jag har uppskriven.
Angående rabicano på A-T. Är det någon som fått fram en rabicano från Asdon*Asdon avel? Jag har ingen vuxen men börjar fundera på om det ändå inte är märrarna Nelaria och Aytac som är bärarna. Det är ju ett antal ungar som blivit åldrade mig veterligen helt utan resultat.
Sant att det inte är så många vuxna än men tycker någon borde blivit det iom att det är ett antal vuxna efter dyngbaggen som har Asdon som morfar. Aytac är rätt väl representerad men Nelaria tror jag är rätt trist exteriörmässigt, måste kolla upp henne lite. Tyvärr kan jag inte testa direkt mot Aytac märr eftersom jag sålde min, har en dotterdotter kvar chansen att hon är bärare bli väl bara 25% om nu Aytac är bäraren.Inte än från någon av mina hingstar iaf, men är inte så många vuxna heller.
Men om det vore Nelaria och Aytac så borde väl dom två mötts tidigare? Eller är dom väldigt ovanliga?
Jag har satt alla på Private trade nu. Marshmallow är inte helt gratis (men nästan@Caoimhe
Jag är intresserad av dessa:
https://www.horsereality.com/horses/206431/aa-marshmallow
https://www.horsereality.com/horses/618022/foal-doe-618022
https://www.horsereality.com/horses/648893/foal-doe-648893
https://www.horsereality.com/horses/536092/lara
https://www.horsereality.com/horses/686319/foal-doe-686319
Har precis rensat bland mina och dessa skulle komplettera de som är kvar bra.
Alltså vad skönt det är att ha plats![]()
@crazyrabbitlady Skulle precis pensionera denna gypsykille men kom på att du kanske behöver lite mer dun?
Ektörne
Weeee!! @Murray Första fölet efter Rhythm Of Sound. 1VG 11G. ”Bara” 712 i totalGP (730 + 734), meeeen - 93,97,88 för dressyr. Alltså. Va? Nittiosju!https://www.horsereality.com/horses/708470/foal-doe-708470
Tack!Oj, så högt som 97 har jag aldrig ens sett! Grattis!
Wow, grattis!Weeee!! @Murray Första fölet efter Rhythm Of Sound. 1VG 11G. ”Bara” 712 i totalGP (730 + 734), meeeen - 93,97,88 för dressyr. Alltså. Va? Nittiosju!https://www.horsereality.com/horses/708470/foal-doe-708470
Tack!Wow, grattis!
Du kan väl hojta när den växer upp...![]()
Men wow vad sjukt! Grattis!! Kul att de andra två statsen hängde med också.Weeee!! @Murray Första fölet efter Rhythm Of Sound. 1VG 11G. ”Bara” 712 i totalGP (730 + 734), meeeen - 93,97,88 för dressyr. Alltså. Va? Nittiosju!https://www.horsereality.com/horses/708470/foal-doe-708470
Så, hittade en vuxen på market. Att man inte alltid börjar där... Nu ska jag prova att koka ihop Aytac och Nelaira och se vad det blir.Min ena Asdon-hingst är u. Aytac. Nu köpte jag ett Nelaria-sto på foundation. Segt bara att jag har för lite DP för att åldra henne. Blir till att skicka in lite hästar på conf-shows och hoppas på bättre utdelning idag!
Det gjorde jag visst inte alls........... det var en hingstunge jag kom hem med![]()
Jaa, visst är han fin men jag har typ fler hingstar en ston nu och kommer troligen trappa ner gypsy i framtiden.Men nej! Han har ju så fin färg!! Om inte @crazyrabbitlady vill ha honom så köper jag gärna honom. Fast jag inte alls behöver fler hingstar.... Och inte har plats heller.