Jajaja, jag har fattat säger jag ju! *mutter, mutter*
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Jag var helt övertygad om att ditt nick var från Hunger games, KatnissOch du är ju bara knäpp! På ett härligt vis.
Jajaja, jag har fattat säger jag ju! *mutter, mutter*
Ha! Idag har du gjort om bilden så att ögonen syns. Tidigare var han beskuren under näsan även när han var uppklickad.Har du inte klickat upp bilden raring? Där kan vi snacka sug.
Ja precis!Du menar de här?
Saknar fortfarande den hårfärgen..
Psst, ja det var en manga/animefigur av mig själv.
Ha! Idag har du gjort om bilden så att ögonen syns. Tidigare var han beskuren under näsan även när han var uppklickad.
Du gjorde ett bättre intryck utan den där blicken, skulle jag sägaVar ju tvungen att försöka visa hela mig
Kom på en grej. Jag har som princip att aldrig skriva något på nätet som jag inte skulle säga IRL. Men ...Du har en väldigt bullig mus.
Kom på en grej. Jag har som princip att aldrig skriva något på nätet som jag inte skulle säga IRL. Men ...
När vi jämför musar i Svärdsjö så stannar det i Svärdsjö? Låter toppen
Du får komma på Buke-träff... vi har som motto att "What happens in Svärdsjö stays in Svärdsjö"
Du har mig på ignore så att du inte ser mina inläggmen @mandalaki varifrån kommer ditt nick?
Jag har alla på ignore, läser bara mina egna inlägg.Du har mig på ignore så att du inte ser mina inlägg
Jag har alla på ignore, läser bara mina egna inlägg.
(såg nu vad du skrivit! min lilla klädnypa )
Hahaha, ja det kanske den gör.Ja precis!
Du hade gjort den själv alltså? Respekt
Den stämmer så oerhört, även i utstrålning och attityd.
Avataren är orelaterad. Har den bara för att jag tycker att vissa härinne skulle göra världen lite vackrare om de bara höll käften lite oftare.