Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Ja, det är inte första gången det händer hellerOm det dök upp en annons, är det egentligen skrämmande, men det är så internet fungerar. Samtidigt var det bra, om du hittade bågarna du vill ha. De förefaller onekligen som gjorda för dig.
Gillar kombon skjorta + hängselbyxor.Visa bifogad fil 157998
År 2015 deltog jag i Cancerfondens lunchpromenad i Malmö. Jag hade lovat att delta iförd dessa byxor, om mina vänner donerade 1000 kr till Cancerfonden. Det blev 2500 - 3000 kr. Eftersom jag bor i Lund och promenaden ägde rum i Malmö, var jag tvungen att resa i så god tid, att ett eventuellt stopp i tågtrafiken inte skulle hindra mig. Följden blev, att jag kunde ta en promenad före promenaden. I bakgrunden Margaretapaviljongen i Pildammsparken.
Gillar kombon skjorta + hängselbyxor.
Du har inte funderat på att skaffa en rosa fluga?
Jag försökte färga mitt hår rosa förra veckan, men det blev bara rödbrunt för det var inte tillräckligt ljustBellas svans blev ganska rosa iallafall, men jag råkade förstöra hennes korkskruvar
Visa bifogad fil 162005
Vad fin hårfärg du har! Är det din naturliga?
Vilken perfekt väst! Du syns + att den är skitsnygg rosa färg!På nattlig uteritt häromdagen![]()