Jag menar att om man nu inte vill diskutera saken vidare utan bara konstatera eller ventilera något så blir det konstigt om man sedan svarar på mitt svar och sen i slutändan hamnar i någon sorts "inte som att jag egentligen undrade", då borde det hela ha dött ut tidigare.
Oavsett vilket så skriver man väl om man vill och inte om man inte vill och jag tycker det verkar lite onödigt att ifrågasätta eller kommentera varför andra skriver om det inte är så att personen på något sätt tillför för forumet något negativt. Nog om det från min sida nu och jag släpper den tråden eftersom den inte direkt är relaterad till ämnet.
Tja, känns ju som en rätt tråkigt värld om man inte bara kan få konstatera eller ventilera saker som sker i sin omvärld, utan att vilja ha lösningar och förklaringar på allt.
Men håller med, helt OT till tråden så slut på det