Totalt off och fullt upp med att fixa mat åt familjen, jag måste lägga en röst nu för att inte missa dl och jag känner att jag inte har varit någon större tillgång för leken än, jag hoppas kunna bättra mig, att Q funderar på om en roll som står under goda verkligen är god gör om man undrar om hon försöker förvirra LL, de onda eller de goda

Hemligs sätt att försöka få det att se ut som om jag vill käka obama känns väldigt märklig, men det gör inte att man kan sätta henne åt något håll för det.
Niyama vill inte anstränga sig inför middagen och väljer obama för att slippa plugga på, om man vill vara riktigt långsökt så skulle det kunna vara en ulv som inte orkar anstränga sig men det är som sagt väldigt långsökt.
Idahoe gör det väldigt lätt för sig, och precis som Hemlig skriver så är det märkligt att tycka att en del är ot men lägger en röst på en annan för ungefär samma sak.
Så har vi bumpo som vill äta med massor av presidenter, frågan är vad det gör henne, en tanke skulle kunna vara att hon skulle kunna vara ulv som egentligen inte vill äta med utan äta ett antal olika i leken istället och därmed
röstar Snurrfian på Bumpo med en extremt långsökt teori.