Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Söt vovve, måste fråga vilken ras?Visa bifogad fil 35694
En dubbelbur och en enkelbur. Och saker överallt som inte ligger still så bra. Planen är att hitta en bättre lösning men har inte kommit så långt ännu![]()
Lånar tråden, någon som har typ caddy Maxi eller nått annat som även löst så man kan sova i bilen?
Jag håller på och fixar med min caddy så det ska gå att sova i den. Har ingen färdig plan utan testar mig fram allt eftersom. Lägger upp bilder på min instagram när jag fixar. minn_viktor heter jag på insta och bilfixet hamnar under #raggarcaddyn.
Följer redan med spänning![]()
Undrar vart jag hade mitt huvudVet ju att du följer.
Men sök på vanlife, mini camper, micro camper och liknande så får du upp en hel del ombyggnationer. Inte så ofta anpassade för hund men mankan alltid få inspiration. Finns på båda insta, fb och yt.
Har inte du relativt små hundar? Går det inte att bygga en ställning över hundburarna där en sängplats får plats?Lånar tråden, någon som har typ caddy Maxi eller nått annat som även löst så man kan sova i bilen?
Har gjort det och följer några konton men jag blir lite låst i tanken när det inte är några hundburar med i bilden![]()
Har aldrig haft burar.Har för mig att @Migo visat bild på sin med en massa burar.
Har inte du relativt små hundar? Går det inte att bygga en ställning över hundburarna där en sängplats får plats?
Han hälsar tack!Söt vovve, måste fråga vilken ras?
Ni som har skåpbil, har ni hundarna i bur eller lösa i skåpet? Lägg gärna in bilder på hur det ser ut.