Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Det finns säkert några som har matsex med ägg![]()
-Hur vill du ha dina ägg?
-Befruktade.
![]()
Elaka fantasydrskar kan du få rita sen. När jag ska göra serien om drakarna som tävlar om världsherravälde
Jag hänger på, bjuder du?Sitter och ser på masterchef.
Nån gång ska jag äta på The fat duck! Vem hänget med? Vi kan drakspana på engelska hedar samtidigt.
Tror inte börsen räcker till det. Tänker mig att jag nog får spara lite först. Hur man nu gör det med en häst i stallet? Nu drar ju dessutom tävlingarna igång med två snordyra meeting.Jag hänger på, bjuder du?![]()
Jag är på! England försöker jag lobba för som semestermål i sommar... Det går trögt med den manliga delen av familjen, de gnäller bara att det inte är fotbollssäsong då...Sitter och ser på masterchef.
Nån gång ska jag äta på The fat duck! Vem hänget med? Vi kan drakspana på engelska hedar samtidigt.
Jag är på! England försöker jag lobba för som semestermål i sommar... Det går trögt med den manliga delen av familjen, de gnäller bara att det inte är fotbollssäsong då...![]()
Ja jag förstår mig inte på det där, det är väl sommartid man spelar fotboll? Vintertid är det skidåkning och hockey, hur enkelt som helst?Meeeen varrråådåå, ta med en fotboll till dem vetja, så kan de spela/kolla på fotbollen medans vi drakar, enhörningar och pegaser går till Tjocka Ankan och äter Hestons "omöjliga" varianter av diverse maträtter![]()
Ja jag förstår mig inte på det där, det är väl sommartid man spelar fotboll? Vintertid är det skidåkning och hockey, hur enkelt som helst?
Visst!!Jeps bjuder alla!![]()
Men om vi åker på vintern kan vi gå och se United också.Jag är på! England försöker jag lobba för som semestermål i sommar... Det går trögt med den manliga delen av familjen, de gnäller bara att det inte är fotbollssäsong då...![]()