Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Här är det närmsta "vårfoto" som finns på min valp - vårsolen lyser in genom fönstret
Vänta någon vecka tills att hon kan stå så blir det utomhusfoton
Här är en dagsfärsk bild på två hundar som jag var hundvakt åt idag: (och eftersom den är så liten så kanske man inte ser att fokus ligger på den lilla hunden utan hela bilden ser suddig ut, men det är den inte...)
Ett par dagsfärska bilder på Hannibal.. Tyvärr är dom rätt suddiga, men det är inte lätt att få en galen valp att sitta still tillräckligt länge för att man ska hinna få ett bra kort
Cookies används för olika funktioner, trafikanalys, innehållsanpassning och annonser. Information om din användning av vår webbplats vidarebefordras till de sociala medier, annons- och analysföretag som vi samarbetar med. De kan kombinera informationen med annan information du tillhandahållit eller de har samlat in när du har använt deras tjänster. Våra regler och sekretesspolicy gäller. Genom att fortsätta använda denna sida godkänner du detta.