Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Och det betyder att det inte finns på världskartan att jag skulle kunna vara hemma för jag har ont i morgon för då blir det katastrof på jobbet då vi är två på den avdelningen jag jobbar och har saker som måste utföras i morgon annars blir helikoptern som vi bokat utan jobb på tisdags morgon och det var enda tiden som han kunde flyga sedan skulle den stationeras till något annat ställle .Vet inte varför
Snart ska jag ut och väcka de grannar som sover, jag vägrar köra röjsågen mitt på dagen när det är svinvarmt!![]()
@Malin_L 25 grader då är det ju svalt så man skakar, här är det ca 27 grader inne och jag sover med dubbla täcken, för inte länge sedan hade jag 3 täcken så jag tror det blir en sommar i år med så småningom.
Jag läste absolut INTE samma sak, absolut inte.Vi ska INTE gå in på vad jag läste först![]()
![]()
Jag har luftvärmepumpen satt på kylning, en fläkt som går för fullt i sovrummet och det tunnaste täcket jag har kunnat hitta. Svettas halvt ihjäl och vill ha tillbaka sköna 16 grader där jag sover.
Jag läste absolut INTE samma sak, absolut inte.![]()
![]()
Dra för alla fönster med det du kan och låt det vara fördraget hela tiden så inte solen kan värma luften inne.
Jag bor i en bunker när det är varmt och soligt ute men då har jag rätt svalt inne så det är värt det.