Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
nope! jag köpte den i t-ryd på b****s för en 5-6 år sen.
måste ju säga att den är bra.
sen att jag köpte läkeörter i kruka som är för människor gör ju inte saker sämre. i den boken finns den "recept" hur man gör salvor och sånt med bilder steg för steg
Om du köper aloe vera i blomsteraffär, se då till att det är "barbadensis miller" och inte någon av de andra aloe-plantorna som är likvärdig. Saften från flera av de andra kan ge brännskador.
Cookies används för olika funktioner, trafikanalys, innehållsanpassning och annonser. Information om din användning av vår webbplats vidarebefordras till de sociala medier, annons- och analysföretag som vi samarbetar med. De kan kombinera informationen med annan information du tillhandahållit eller de har samlat in när du har använt deras tjänster. Våra regler och sekretesspolicy gäller. Genom att fortsätta använda denna sida godkänner du detta.