Dock är jag mest bekymrad över att min dermal anchor tycks vara på väg ut
Har tejpat den, vilket dessutom gjorde att jag städade medicinskåpet, och håller nu tummarna stenhårt.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
De är väldigt lättade och tacksamma trots att jag sagt åt dem tjugo gånger att de inte behöver vara det. Jag tycker det är självklart att man hjälper en familj i nöd om man kan och vovven är så otroligt rar så hon får gärna stanna så länge hon vill även om jag förstår att familjen saknar henne.@ASKAPLASKA Hoppas lillmatte frisknar till snart och vad lättade de måste varit när du kunde ta dig an hunden så slipper de även bekymra sig över henne.
... jäkla skit, jag har ingen soffa.
Målet är att köpa både TV och soffa, så jag kan slappa framför TVn också, men det tar tid.
Men hur i helvete är en funtad om en tycker att någon vars barn ör svårt sjuk ör en dålig människa för att de inte fixar att ta hand om sin hund? *jävligt arg Bumpo*Håller helt med dig! Har hört kommentarer om att de skulle vara dåliga på olika sätt pga hunden men förstår dem verkligen. Det lever i ett helvete och har gjort det från dag 1.
Testa att koka marmelad på rabarber och jordgubbar med lakritspulver i. Det har blivit en megahit hos alla när jag gjort det!Jag kokar rabarbermarmeladsärbons kusin tyckte den var väldigt god så han ska få en burk
![]()
Gör jag nog snart, vill inte ligga i sängen om jag inte ska sova eller är sjuk. Jag har så svårt att sova, så vill inte förknippa sängen med något annat än sömn helst.Ajdå! Du får krypa ner i sängen eller liknande istället![]()