Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Funkar det att göra rabies-blodprovet 130-135 dagar efter sista sprutan?
Flyttar precis 120 dgr efter så det skulle bli lite bökigt att göra då eftersom jag inte kan komma tillbaka och fixa pass osv när provsvaren kommit tbx.
Jo det ska gå prata om min vetrinär bara för någon dags sen för vi håller på nu vi med min och ska vänta 120 fast det gjorde inget att det tog lite längre bara man inte gör före 120dagar
Hästmänniskan Hur gör du för att de ska vara fortsatt vattentäta?
Även om jag impregnerar så tycker jag att när de väl tappat den funktionen så är de...
Cookies används för olika funktioner, trafikanalys, innehållsanpassning och annonser. Information om din användning av vår webbplats vidarebefordras till de sociala medier, annons- och analysföretag som vi samarbetar med. De kan kombinera informationen med annan information du tillhandahållit eller de har samlat in när du har använt deras tjänster. Våra regler och sekretesspolicy gäller. Genom att fortsätta använda denna sida godkänner du detta.