Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
I Uppsala betalar jag 120 kronor för en säck Grund. Jag har för mig att müslin kostar runt 200 kr, ganska mycket högre kilopris alltså. Vad havren kostar har jag ingen aning om.
Det varierar mellan produkterna hur många kilo säckarna är på. Grund och havre innehåller 30 kg, müsli 25 kg.
Hästnyheter Jag tänker att det absolut kan gå för min lättfödda islandshäst att överleva utsläppt under en västkustvinter. Då talar jag överleva och...
Cookies används för olika funktioner, trafikanalys, innehållsanpassning och annonser. Information om din användning av vår webbplats vidarebefordras till de sociala medier, annons- och analysföretag som vi samarbetar med. De kan kombinera informationen med annan information du tillhandahållit eller de har samlat in när du har använt deras tjänster. Våra regler och sekretesspolicy gäller. Genom att fortsätta använda denna sida godkänner du detta.