Visste väl att jag kunde lita på dig @Annani ser jag är inte upphovskvinna till den styggelsen.
Nej, men du har baxat det till buke. I och med den här tråden. Frågan är det inte kan vara grund för en banning.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Visste väl att jag kunde lita på dig @Annani ser jag är inte upphovskvinna till den styggelsen.
Ska bläckfisken som introducerade vitkiss, myspinne och andra hemskheter säga. Plus: DET VAR DU!Nej, men du har baxat det till buke. I och med den här tråden. Frågan är det inte kan vara grund för en banning.
Ska bläckfisken som introducerade vitkiss, myspinne och andra hemskheter säga. Plus: DET VAR DU!
Vitkiss=sperma. För på familjeliv är alkt som har med sex och fortplantning att göra gulliga eufemismer...Ot men kan någon förklara vad vitkiss är![]()
Ville ha ett kort namn
Vitkiss=sperma. För på familjeliv är alkt som har med sex och fortplantning att göra gulliga eufemismer...
Sant i och för sig.Jag vet inte om jag riktigt kan gå med på att det är eufemismer... jag har svårt att se något förskönande i dem![]()
Sant i och för sig.
Vad är kalkonia?Sant i och för sig.
Se tidigare svar...Vad är kalkonia?
DörLigga med benen och bäckenet uppåt för att vitkisset inte ska rinna ut för att maximera chansen att bli gravid.![]()
Förlåt
Nope, det var inte jag! Jag blev taggad och tillfrågad.Men neeej @mandalaki har du väckt den här skiten till liv igen.
Hörrni @bumpo mfl kan ni inte ta det här i nån annan tråd? Jag strejkar om jag måste läsa fler skämt vitkiss.
Flera av er bör se över era filterbubblor.Med vitkiss får jag träffar på en massa gamla trådar på google. Men med kalkona, bara på den här. Det är nog något som @bumpo hittat på själv![]()
Flera av er bör se över era filterbubblor.
Det här får jag då jag googlar 'kalkona' - tamilskt snacks:
http://tamilsnacks.in/tamil-snacks-shop/sweets/kalkona/?v=f7c7a92a9cb9
Vad tråkigt att du inte noterade vad jag googlade fram, utan bara att jag svarade på ditt inlägg.Som jag redan sagt: jag googlade på BUKE och kalkona. Man kan googla på gamla buketrådar genom att skriva site:bukefalos.com
Du förstår tydligen inte. Men jag har redan skrivit tre gånger att jag inte googlade kalkona, jag googlade buketrådar där kalkona nämns. Så om jag gör det en fjärde gång gör det nog ingen skillnad. Googlar jag kalkona kommer dina snacks upp. Men det var alltså inte det jag gjorde.Vad tråkigt att du inte noterade vad jag googlade fram, utan bara att jag svarade på ditt inlägg.