Jag brukar också köp direkt från producent men de har höjt till typ 1300 kr för 20 kgVi med tjockisar griper efter varje MJ så många bäckar små Och det blir ju några dl ändå om man ska matcha ett proteinfattigt hö. Jag köper som tur är PP direkt från producent och de har inte ökat något i pris för 25 kg dvs 790 kr.
I butik kostar 20 kg typ 1600 kr.. Galet!