Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Om vi säger att jag skulle köpa ett hbl sto med gröna papper, och visar henne i sommar. Kan jag då visa henne med den avkomman hon fick 06 e. avelsvärderad ej godkänd hingst för stamboksöring. Eller måste jag vänta tills hon får ett föl e. godkänd hingst?
Ulrika
Cookies används för olika funktioner, trafikanalys, innehållsanpassning och annonser. Information om din användning av vår webbplats vidarebefordras till de sociala medier, annons- och analysföretag som vi samarbetar med. De kan kombinera informationen med annan information du tillhandahållit eller de har samlat in när du har använt deras tjänster. Våra regler och sekretesspolicy gäller. Genom att fortsätta använda denna sida godkänner du detta.