Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Lernberger stafsing!! (finns på kicks, åhlins m fl). Finns både neutral o för mörkt hår. Som tvåa björn axens. Men LS är oslagbar. Luktar inte märkbart heller.
LCC Good to go Light gillar jag skarpt. Batiste har aldrig fallit mig i smaken i varken effekt eller doft. Kisbys puder gillar jag också men man kan bli lite "dammig" och matt i håret om man är mörkare än vad jag är, tror jag.
LCC har jag inte sett spår av alls! Och light-versionen luktar inte alls äckligt kola/godis/sött heller
Hästnyheter På grund av personalbrist finns det inte längre jourveterinärer i fyra kommuner på Höglandet under kvällar, nätter och helger.
Något som...
Hundavel & Ras Ja visst kan hundar av alla raser ha allergier men inom pudel är det ju faktiskt inte så att många individer har allergier.
Kamphundar...