Letade du efter en confohöjare @Riru ?
https://www.horsereality.com/market/trade-635369
Trist GP och du kanske bara ville ha sto?
Justja, den där hingsten var redan såld när jag klickade på länken
Det är hingst jag letar efter
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Letade du efter en confohöjare @Riru ?
https://www.horsereality.com/market/trade-635369
Trist GP och du kanske bara ville ha sto?
Kan potentiellt ha varit jag som köpte denJustja, den där hingsten var redan såld när jag klickade på länken
Det är hingst jag letar efterJag har en med 6VG men den använder jag aldrig
![]()
Åååh... Men ingen buyout
Ja visst var hon fin! A:t borde gå att sudda ut enkelt. Hon är på väg till dig nu. Du får jättegärna nyttja magen igen, det är bara skoj, däremot skulle jag gärna vilja beställa ett helsyskon en runda, om det går för sig?@Murray Vilket fint juiceföl det blev!Jättenöjd även fast hon fick ett A.
(Nu tänker jag sluta utnyttja magen på ditt sto!
)
Ja visst var hon fin! A:t borde gå att sudda ut enkelt. Hon är på väg till dig nu. Du får jättegärna nyttja magen igen, det är bara skoj, däremot skulle jag gärna vilja beställa ett helsyskon en runda, om det går för sig?
Kolla denna Echo-dotter: https://www.horsereality.com/horses/693568/foal-doe-693568![]()
Tack snälla! Jag är nöjd om du tar P som han är, så det går jämt upp bara.Tack! Glöm inte att ändra Penderyn bara!
Och du får gärna beställa hur många helsyskon du vill!
Himmel! Grattis! Den där var ju inte dålig...
Hoppas verkligen att jag får till nåt liknande nån gång!
Det gör det ju inte.Tack snälla! Jag är nöjd om du tar P som han är, så det går jämt upp bara.
TackHelsyster till Rhythm Of Sound så det lockar att ta Echo igen men tror jag måste få in någon ny linje (kan ju knappt betäcka med mina egna hingstar eftersom alla har Idionyx och Echo i sig
)