Någon som vill ha en fin liten camargue hingst? GP568 2VG. DC 1 gång men 30st 1 premium.
https://www.horsereality.com/horses/630850/muffin
https://www.horsereality.com/horses/630850/muffin
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Oops, hingsten var inte värdelösVad nu, fyra av fem föl som föddes idag var stonoch hingsten var värdelös.
Jag som är en hingststation här![]()
Ah! Såg inte det! Nån av dessa kanske?Jag länkade förutmen kan såklart göra det igen (och nu mera tydligt): https://www.horsereality.com/horses/494536/every-rose-has-its-thorn
Åh nej! Vilken ökendag det kommer att vara!De kommer stänga ner spelet i ca 24 timmar den 2/5. Jag har redan abstinens![]()
Nej de ska flytta hela alltet för att kunna ladda upp bilderna så de senare kan införa nya raser. Finns i forumet läs själv för jag tycker min förklaring av det hela är mer än lovligt konstig men jag tycker å andra sidan att alltsammans låter konstigtÅh nej! Vilken ökendag det kommer att vara!Är det då de nya raserna kommer?
Såklart!Förresten @Iamia får jag prova igen att få till ett sto med Echo? Hingstarna blir ju ursnygga men....
GärnaSåklart!Nån gång ska det väl bli ett sto tycker man... Nu?
Du hade ju redan ändratSåklart!Nån gång ska det väl bli ett sto tycker man... Nu?
Snabbare än blixten!Du hade ju redan ändrat
Tack![]()
Och jag jobbar kväll och har ett skitviktig behandlingskonferans jag kommer vara nervös för så blir ju toppen! Kommer ändå inte kunna spela utan kommer snarare spendera morgonen över toalettenDe kommer stänga ner spelet i ca 24 timmar den 2/5. Jag har redan abstinens![]()
Mina såg ut som vanligt då jag gick igenom dem för någon timme sedanInbillar jag mig eller har en del hästar tappat träning? Har tävlingshästar som är nere på 50% som jag nu inte kan tävla med helt plötsligt.